تکنولوژی - مهر ۱۸, ۱۳۹۸

گردشگری مجازی چیست ؟

گردشگری مجازی

گردشگری مجازی چیست ؟

شاید برایتان سوالی پیش آمده باشد که گردشگری مجازی چیست ؟ آن را در مقاله زیر که برای شما آماده کرده‌ایم به طور کامل توضیح می‌دهیم از همین رو خواهشمندیم تا آخر مطلب مارا دنبال نمایید .

این مقاله را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و سهمی در بالا بردن اطلاعات عمومی داشته باشیم .

گردشگری مجازی (e-tourism) مقوله جالبی است که حداکثر دو دهه از پدید آمدن آن نمی‌گذرد. گردشگری مجازی، حضور در سرزمین دیجیتالی وب و مشاهده داده‌های صوتی، متنی و تصویری از دنیای فیزیکی پیرامون ما است. دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله واقعیت به حقیقتی غیرقابل انکار مبدل شده‌است. بااستفاده از تور مجازی کاخ موزه‌ها، اماکن باستانی جهان می‌توان به دنیایی اطلاعات متنی و تصویری از نمادهای تاریخ باستان دست یافت. یکی دیگر از مسائلی جهانگردی، راه‌اندازی تورهای مجازی است. این قبیل تورها به کمک تصاویر ویدئویی و عکس‌های سه‌بعدی چشم‌اندازهای زیبایی را از محل سفر نشان می‌دهند تا تمایل افراد برای انجام این مسافرت افزایش یابد .

گردشگری مجازی

مجریان تورهای مجازی معمولاً عکس‌های روی اینترنت را بسیار باکیفیت و با تمام جزییات آن مکان به نمایش می‌گذارند. برای تهیه این قبیل تصاویر عکاس مجبور است که چند عکس را از قسمت‌های مختلف فضای مورد نظر تهیه کرده و آن‌ها را به صورت ماهرانه‌ای در کنار یکدیگر قرار دهد که برای کسب اطلاعات دقیق تر می‌توانید به مطلب عکاسی پاناروما مراجعه نمایید. تور مجازی عبارت است از ترکیبی از تصاویر، نماهای ۳ بعدی، نماهای سراسرنما (۳۶۰ درجه)، ویدئو، صوت و … که یک فضای حقیقی را مدل‌سازی کرده و به کاربر امکان می‌دهد که در این فضا به صورت مجازی به گشت وگذار بپردازد و از محیط مجازی اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنند.

پس با توضیحاتی که در بالا به آن اشاره نمودیم می‌توان آن را مثالی از یک سفر رویایی در زمان دانست چرا که در کمترین زمان ممکن می‌توان سفری به یاد ماندنی را ثبت نمود .

مقاله مفیدی درباره توریسم را در وب سایت وبتیا مطالعه نمایید .

رفع مشکل نشناختن پایگاه داده وردپرس

رفع مشکل نشناختن پایگاه داده وردپرس

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

کسب و کار اینترنتی

کسب و کارهای اینترنتی

بک لینک رایگان

شبکه اجتماعی

طراحی سایت اینترنتی

انجام طراحی سایت

درباره ویندوز 7

درباره ویندوز ۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید

رفع مشکل نشناختن پایگاه داده وردپرس

رفع مشکل نشناخ…