تماس با ما

نام(ضروری)

هنگامی که طرحی مناسب خود را انتخاب کردید، با طراح خود تماسی را برقرار می‌کنید تا در مورد چشم انداز و اهداف وب سایت خود صحبت کنید. شما موضوعی را انتخاب می کنید که متناسب با صنعت یا خدمات شما باشد و اطلاعات اولیه در مورد سایت خود را به طراح وب خود می‌دهید. شما به سادگی محتوا و تصاویر را ارائه می‌دهید. اگر هیچ تصویری ندارید، مشکلی نیست. ما می توانیم تصاویر حرفه ای را درج کنیم که کاملاً متناسب با سایت شما باشد. ما یک وب سایت می سازیم که متناسب با سبک شما و همچنین نیازهای شما باشد. و بهترین قسمت این است که در عرض 4-6 هفته انجام می شود.

بله! در هر زمان با ما تماس بگیرید تا سایت را همانطور که در حال حاضر وجود دارد بررسی کنیم. همچنین می‌توانید برای طراح خود نظر بگذارید تا به آنها کمک کنید تا وب‌سایتی بسازند که افتخار به اشتراک گذاشتن آن با جهان را داشته باشید.

هنگامی که سایت شما منتشر شد، ما به روز رسانی آن را آسان می کنیم. می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و خودتان ویرایش کنید یا با ما تماس بگیرید و ما این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

ایجاد وب‌سایت از تیم خدمات وب حرفه‌ای وب تک به شما امکان می‌دهد با دانستن اینکه یک وب‌سایت مدرن و حرفه‌ای طراحی شده است، خیالتان راحت باشد. ما به طور متوسط حدود 4 تا 6 هفته برای تکمیل یک وب سایت داریم، اما برای درک برنامه و نیازهای شما با شما کار خواهیم کرد. و پشتیبانی 24/7/365 ما را فراموش نکنید. خدمات طراحی وب سایت ما، مانند هر محصول وب تک، توسط خدمات مشتری در سطح جهانی ما پشتیبانی می شود.

به سادگی با ما تماس بگیرید یا روز کاری بعد با شما تماس می گیریم تا در مورد جزئیاتی که برای راه اندازی سایت شما نیاز داریم صحبت کنیم. فرآیند ساده ما این کار را آسان می کند.

مشاوران وب تک به شما در انتخاب نام دامنه خود در طول مشاوره اولیه رایگان کمک می‌کنند. دامنه باید همزمان با خرید طراحی سایت شما انتخاب شود.

طول مدت دامنه رایگان با طول مدت طرح میزبانی انتخابی شما مطابقت دارد. پس از انقضای مدت اولیه دامنه شما، مدت دامنه شما با نرخ فعلی و برای همان مدت زمانی که ابتدا انتخاب شده بود تمدید می شود.