[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ناصر ابراهیمی

ناصر ابراهیمی , من متولد تهران و اصالتا کورد هستم . شاید بهتر باشه اینجوری آغار کنم عمری که گذشت همه حاصل تجربه هایی بودن که خیلی از تجربه های تلخ و شیرین را در آن بدست آوردم و تا به حال آموختم که تجربه را تجربه کردن اشتباه هست و از یه سنی به بعد تصمبم گرفتم که از تجربه دیگران استفاده نمایم و همیشه به دنبال یادگیری و بهتر شدن بودم و البته گفتن این نکته که در زیر میگم هم ارزشمند هست :

ناصر ابراهیمی

کسب تجربه به خودی خود ارزشمند هست ولی خب تجربه بد باعث از بین رفتن زمان بسیاری میشود پس باید از تجارب دیگران استفاده نماییم ولی خب این نکته که از تجربه چه کسی برای ادامه راه زندگیمان استفاده کنیم مهم تر می‌باشد .

توی یکی از کتاب ها مطالعه میکردم خیلی ارزشمند بود نوشته بود زندگی انسان ها وابسته به 5 نفر اصلی و نزدیک زندگیشان میباشد پس میشه برداشت خوبی از این جمله داشت این خیلی مهم هست که از تجربه چه افرادی میخواهیم استفاده کنیم .

پیشنهاد میکنم برای استفاده از تجارب افراد حتما افراد موفق در حوزه مربوط به خودتان استفاده نمایید :

به طور مثال یک فوتبالیست باید از تجارب یک فوتبالیست حرفه ای استفاده نماید نحوه استراحت کردن نحوه خوراک و خیلی از موارد دیگر .

مشاوره درست

از یه جایی به بعد دیگه تصمیم گرفتم که خودم باشم و به اون اهدافی که دارم برسم این البته این رو هم همیشه مدیون استاد عزیزم آقای مهندس مصطفی پورمرتضوی هستم که با کمک و راهنمایی های فوق العاده شان توانستم مسیر درست را انتخاب نمایم .

جایگاه

بعد از گذشت چند سال از تاسیس مجموعه فناوری وب هم اکنون در حال بروزرسانی و یادگیری بهتر هستم تا به جایگاه واقعی که به من تعلق داره برسم

درسته هیچ چیزی به سادگی به دست نخواهد آمد ولی فعالیت مستمر و درست می‌تواند هر کسی را در رسیدن به موفقیت کمک نماید .

همه روزه در حال یادگیری هستم و حتما اونها رو با شماها به اشتراک میگذارم .

ناصر ابراهیمی

تحصیلات

خیلی از دوستان درباره تحصیلاتم سوال کرده بودن ولی من بهتر می‌دونم اینگونه توضبح بدهم که باعث خودستایی نشود :

تعریف علم و سواد در دنیای امروز کاملا فرق کرده در زمان قدیم هر کسی که مدرک تحصبلی داشت با سواد به شمار میومد ولی در حال حاضر میتواند اینگونه سواد و علم و تعریف کرد هر آن کس که بتواند از علم و توان خود کسب درآمد نماید با سواد است .

پس چه مدرک دانشگاهی داری چه نداشته باشی میتونی کسب درآمد کنی و از توانایی خودت به بهترین شکل ممکن در دنیای امروز استفاده کنید.

خلاصه مطلب

من ناصر ابراهیمی بنیانگذار فناوری وب (webtechs) در خدمت شما هستم تا هر آنچه را که نیست به هستی تبدیل کنیم تا از قدرت وب برای زندگی بهتر در دنیایی متفاوت استفاده نماییم .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_message message_box_style=”3d” message_box_color=”success” icon_fontawesome=”fas fa-check”]

فردای ما , آیینه افکار حال ماست

مثبت بیاندیشید

[/vc_message][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”برای ارتباط با ما همواره میتوانید از طریق” color=”purple”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tour tab_position=”right” active_section=”3″][vc_tta_section title=”اینستاگرام” tab_id=”1633905141195-1e7e32f4-816e”][vc_btn title=”FOLLOW” style=”3d” color=”blue” link=”url:https%3A%2F%2Finstagram.com%2Fwebtechs.ir|target:_blank”][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”واتس اپ” tab_id=”1633905141224-16ef5e6b-4a05″][vc_btn title=”پیام در واتس اپ” style=”3d” color=”success” link=”url:https%3A%2F%2Fwa.me%2F989912501574|target:_blank”][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تماس مستقیم” tab_id=”1633905299892-0bc00a83-8218″][vc_column_text]

09912501574

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][/vc_column][/vc_row]