آموزش

آموزش وردپرس

آموزش وردپرس

در این جلسه از آموزش وردپرس شما می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن سایت وردپرسی خود را راه اندازی نمایید .

خیلی از طراحان سایت چه مبتدی و چه حرفه‌ای اغلب در این مرحله با مشکل روبرو می‌شوند به این ترتیب ما تصمیم بر  این داشتیم تا این مرحله را به صورت کامل با آموزشی مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در این آموزش شما می‌توانید به راحتی و بدون بروز خطا دامنه خود را به هاست متصل نمایید و پایگاه داده خود را ساخته و سایت وردپرسی خود را بر روی دامنه نصب نمایید .

[vc_row][vc_column]

آموزش نصب وردپرس

98,750 تومان

با این آموزش شما 50 درصد راه برای طراحی یک سایت را رفته‌اید چراکه یکی از مهمترین آموزش ها را فرا گرفته‌اید و اغلب طراحان خودشان نیز در این مرحله با مشکل روبرو خواهند شد .

[/vc_column][/vc_row]

 

در آموزش نصب وردپرس شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن سایت خود ر ا به صورت وردپرس بر روی دامنه مورد نظر اجرا نمایید و البته به همراه نکات ریز یا به اصطلاح فوت کوزه گری که در آموزش‌های رایگان یافت نمی‌شود و معمولا کاربر را با خستگی و سردرگمی روبرو خواهد کرد .

مواردی که در این پکیج شما خواهید آموخت :آموزش وردپرس

  • نصب وردپرس
  • نصب پایگاه داده
  • اتصال پایگاه داده
  • اتصال دامنه به هاست
  • اجرای سایت

با این آموزش شما ۵۰ درصد راه برای طراحی یک سایت را رفته‌اید چراکه یکی از مهمترین آموزش ها را فرا گرفته‌اید و اغلب طراحان خودشان نیز در این مرحله با مشکل روبرو خواهند شد .

اغلب کاربران با مشکل نصب که یکی از مهمترین مراحل طراحی سایت می‌باشد روبرو می‌شوند در این آموزش شما می‌توانید به راحتی این کار را انجام داده و بدون ایجاد خطایی و در کمترین زمان ممکن سایت خود را اجرا نمایید .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (به انگلیسی: CMS) برای راه اندازی و ایجاد سایت‌ها و وبلاگ‌ها است. وردپرس (به انگلیسی: WordPress) در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ‌نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک سامانه مدیریت محتوا یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *