آموزش

ارور 508 چیست

ارور 508 چیست ؟

امروز در حالی که مشغول انجام کارهای روزانه بودم یکی از مشتریانم با من تماس گرفت و در حالی که خیلی ناراحت بود و البته مضطرب بود مطلبی و مطرح کرد و گفت که وقتی سایت و باز میکنم با ارور 508 مواجه میشم و اطلاعات سایتم و نشون نمیده و ازشون چندتا سوال پرسیدم و به سرعت با پشتیبانی هاست تماس گرفتم و درخواستی برام انجام دادن و مشکل برطرف شد .
در ادامه با ما همراه باشید تا این ارور 508 را به طور کامل برای شما توضیح دهیم و آموزش رفع آن را برای شما توضیح دهیم .

ارور 508

علت ایجاد ارور

این خطا معمولا زمانی به وجود می‌آید که به طور بیش از حد از منابع موجود هاست استفاده می‌شود به طور مثال در لحظه تعداد کاربران مراجعه کننده به سایتتون خیلی افزایش پیدا می‌کند ارور 508 به وجود میاید و سایت شما به مشکل برمیخورد به نوعی میتوان گفت CPU هاست شما داغ کرده و از نمایش اطلاعات هاست شما باز مانده هست .

در نتیجه برای رفع ارور 508 در این موارد تنها کافیه با تامین کننده هاست سایتمان تماس گرفته و سرویس هاستمان را افزایش دهیم و قدرت CPU  را بالا ببریم .

و اما موارد دیگری که موجب به وجود آمدن این ارور 508 می‌شوند به عبارت زیر هستند :

شاید این ارور به دلیل استفاده از قالب جدید نامناسب یا افزونه ای جدید باشد که به علت کد نویسی ضعیف منابع زیادی را مصرف مینماید این مشکل به وجود می‌آید.

یکی از اصلی ترین مواردی که میتواند باعث ایجاد این ارور بشود این است که نسخه PHP سیستم مدیریت محتوای شما با نسخه PHP هاستشان همخوانی نداشته باشد با بروز نگه داشتن آن خواهید دید که عملکرد وب سایت شما بهبود پیدا خواهد کرد .

 

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

آموزش‌های رایگان دریافت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *