اینستاگرام

الگوریتم 2021 اینستاگرام

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

الگوریتم 2021 اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار میباشد از همین رو افراد بسیار زیادی در این برنامه فعالیت و درآمد کسب میکنند و یکی از موارد مهم برای ماندگاری و پیشرفت در این شبکه الگوریتم کار کردن آن میباشد از همین رو در این مقاله الگوریتم 2021 اینستاگرام را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

1 – دخیره و اشتراک گذاری

اگر دقت کرده باشید اینستاگرام در سال های گذشته بر روی لایک اهمیت بسیار زیادی قائل بود و پست هایی که تعداد لایک های بسیار زیادی در زمان مشخص داشتند به آنان امتیاز مثبت میداد  ولی در سال 2021 الگوریتم خود را اینگونه طراحی کرده است که پست هایی که بیشتر ذخیره و به اشتراک گذاشته میشوند استفاده کند .

پس خیلی مهمه تلاش کنیم پست هایی را ایجاد نماییم که افراد آنها را ذخیره کنند و همین طور به اشتراک بگذارند .

شاید بپرسید چجوری پستی درست کنیم که بیشتر به اشتراک گذاشته شوند ؟ باید پست هایی تولید نماییم که به روز باشن مثل اخبار جدید که توسط افراد دست به دست شوند .

همچنین برای ذخیره شدن پستتان باید محتوایی تولید نمایید که ارزشمند باشه و در هر لحظه از آن مورد استفاده شود .

2 – پر رنگ کردن نقش مخاطبین

یکی از قابلیت های خوب اینستاگرام استفاده و کمک گرفتن از فالووران میباشد که خود آن هم از موارد مهم در اینستاگرام به شمار می آید تا با استفاده از آن بتوانیم پیج بهتری داشته باشیم .

برای انجام این مورد باید با استفاده از مواردی که در استوری اینستاگرام وجود دارد از کاربران بخواهیم تا در نظر سنجی شرکت کنند و نظرات خود را اعمال نمایند .

پس یکی از الگوریتم های مهم اینستاگرام استفاده از این موارد میباشد برای بهبود عملکذد پیجمان .

3 – فان بودن پیج

سال 2021 بهترین زمان هست برای افرادی که لحظات فانی را ایجاد میکنند و اینستاگرام به این مورد توجه بسیار زیادی  کرده است با توجه به این الگوریتم مهم پیشنهاد میشود حتما در راستای کس و کارتان لحظاتی فان را ایجاد نمایید .

4 – پست های متنوع

سعی کنید اگر ز یک مدل پست استفاده میکنید حتما از تنوع استفاده  نمایید و از مدل های دیگر به طور مثال اسلایدی استفاده نمایید و حتما از محتوای ویدیویی استفاده کنید و اگر در پیجتان تنها از عکس استفاده کردین سعی کنید ویدیو هم تولید نمایید و این و بدونید ویدیو بازخورد خیلی بیشتری دارد .

 

در همین راستا برای افرادی که هنوز از اینستاگرامشان کسب درآمد نکردند به راحتی بهتون یاد میدیم صفر تا صد اینستاگرام را تا بتوانبد به درآمد برسید و در کنار آن فالوور هم جذب نمایید .

برای  دریافت این دوره رو این لینک کلیک نمایید .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_message]اینستاگرام فناوری وب

را دنبال نمایید

آموزش های رایگان و پولساز را مشاهده نمایید[/vc_message][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *