تکنولوژی

اینترنت و دنیای پر از اتفاقات قشنگ

اینترنت و دنیای پر از اتفاقات قشنگ

اینترنت و دنیای پر از اتفاقات قشنگ که در حال رخ دادن میباشد و به کمک این اهرم قدرتمند خیلی از افراد توانستند زندگی مالی خود راتغییرات چشمگیری درون آن ایجاد کنند و خیلی از کسب و کارهای جدید نیز شکل گرفت.

میتوان با یک مثال ساده قدرت این دنیا را عنوان کرد :

به نظر شما یک دقیقه در اینترنت چه اتفاقاتی میوفتد ؟

یک دقیقه در اینترنت

اگر یک دقیقه را در زندگی و مثلا یک وز کاری متوسط در نظر بگیریم قطعا زمان خیلی کمی میباشد که از اهمیت زیادی برخوردار نیست اما اگر در همین زندگی این یک دقیقه را در مسابقات ورزشی یا در شرایط مرگ و زندگی در نظر بگیریم قطعا از اهمیت بالایی برخوردار میباشد .

حالا به نظر شما این زمان در اینترنت چگونه میباشد قطعا با بررسی آن به نتایج عجیب و غریبی دست پیدا میکنیم که در ادامه به آن اشاره میکنیم .

میدونستید 188 میلیون ایمیل ارسال میشود و 4 میلیون جستجو توسط گوگل پیشمایش میشود و از همه جالب تر اینکه این اتفاقات تنها در هر 60 ثانیه اتفاق میوفتد .

اتفاقات قشنگ

احتمالا سوال باشد که بگوید چرا اتفاقات قشنگ این رو نام گذاری کردیم ؟!

شما در نظر بگیرید با همین اینترنت و قدرت آن چقدر افراد توانستند با پایین ترین سرمایه کسب و کار کوچک خودشان را راه اندازی کنند و در حال حاضر شرایط کاری خیلی بهتری دارند و همینطور اتفاقات جذابی از قبیل ارتباط نزدیک تر با هر شخصی در هر نقطه از جهان و خیلی از موارد دیگر .

البته شمایی هم که الان این مقاله رو مطالعه کردی میتونی وارد این دنیا بشی و از قدرت فوق العاده اون بهرمند بشی .

برای ارتباط با ما از طریق این لینک اقدام نمایید

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *