طراحی سایت

درباره دروپال

درباره دروپال

شما می‌توانید مطالبی مفید درباره دروپال را دراین مطلب مطالعه نمایید .
تجربه دیجیتالی که دوستش دارید . سازمانی قابل اعتمادو نرم‌افزارهای وابسته به آن .

مواردی خارق العاده‌ای برای هرکسی ایجاد نمایید

دروپال یک نرم‌افزار مدیریت محتوا می‌باشد . از آن می‌توانید برنامه‌هایی که روزمره استفاده می‌نمایید و وب‌سایت‌های مورد علاقه‌تان را ایجاد نمایید .دروپال دارای ویژگی‌های استانداردی می‌باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوشتن مطلب به آسانی عملکرد قابل اعتماد و امنیتی عالی اشاره نمود .
اعطاف پذیری مناسبی دارد و همچنین ابزارهایی که در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید سایت‌های داینامیک فوق‌العاده‌ای را راه‌اندازی نمایید .

این امر می‌تواند یک انتخاب مناسب برای داشتن تجربه‌ای دوست داشتنی برای داشتن یک سیستم دیجیتال باشد . شما می‌توانید در آن با چندین یا هزاران افزودنی کار خود را به انجام برسانید و همچنین ماژول‌های به کار رفته در آن باعث افزایش عملکرد دروپال می‌شوند .
شما می‌توانید از تم‌های زیادی برای سفارشی سازی آن استفاده نمایید .

دروپال یک پروژه متن باز می‌باشد . هرکسی می‌تواند آن را دانلود و مورد استفاده قرار دهد و آن را به اشتراک بگذارد . دروپال به صورت همیشگی رایگان می‌باشد .

درباره دروپال

جامعه جهانی دروپال

جامعه دروپال یکی از بزرگترین جوامع متن باز جهانی می‌باشد . دروپال با بیش از یک میلیون طراح , توسعه دهنده , استراتژیست و مربیان زیادی همکاری می‌کنند .

دروپال 8

دروپال 8 بزرگترین بروزرسانی در تاریخ دروپال می‌باشد . محتوایی را می‌توانید به آسانی ایجاد نمایید هر مشکلی در تم را پاسخگو هستیم و این در 100 زبان در دسترس می‌باشد تجربه و زمان زیادی را متخصصان برای دروپال گذاشته‌اند تا شما بتوانید در آن 200 ویژگی مناسب را داشته باشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *