آموزش

دیدگاه وردپرس

دیدگاه وردپرس

قطعا یکی از ویژگی ها و خصوصیت های مهمی که یک ویسیات باید از آن برخوردار باشد ایجاد تعامل قوی با کاربران است . تعامل با کاربران علاوه بر آنکه سبب پویایی سایت شما خواهد شد باعث میشود که ترافیک سایت شما بیشتر شده و رتبه سایتتان در موتور های جستجو بهبود یابد . از طرفی دیگر مهم ترین راه تعامل با کاربران گرفتن نظرات و دیدگاه های آنها در سایت است . از هیمن رو در این مقاله درباره دیدگاه وردپرس به شما توضیحاتی را ارائه میدهیم ما را تا انتها همراهی نمایید .

بررسی کلی تنظیمات

برای انجام تنظیمات دیدگاه ها به پیشخوان وردپرس و بخش تنظیمات و زیر منو گفتگو مراجعه کنید .

  1. تنظیمات پیش‌فرض نوشته: این قسمت مربوط به چگونگی اعلان‌های سایت و وبلاگ می‌باشد که باید تعیین نمایید بعد از ایجاد یک دیدگاه،‌ اعلان‌های آن چگونه صورت پذیرد. البته توجه داشته باشید که شما بعدا قادر خواهید بود برای هر نوشته به صورت جداگانه این تنظیمات را اعمال کنید که در بخش بعدی این مقاله توضیحات خواهیم داد.
  2. دیگر تنظیمات دیدگاه‌ ها: در این قسمت می‌توانید محدودیت‌هایی برای کاربران خود هنگام نظردادن آنها اعمال نمایید. برای مثال می‌توانید از کاربرانتان بخواهید پیش از گذاشتن دیدگاه خود در سایت نام و نشانی ایمیل خود را وارد نمایند و یا اینکه حتما پیش از قرار دادن دیدگاهشان در سایت ثبت‌نام کرده باشند و ….
  3. برایم ایمیل بفرستید هرگاه: در این بخش می‌توانید تعیین کنید که چه زمانی دیدگاه برای شما به ایمیلتان ارسال شود.
  4. پیش از‌ این‌که دیدگاهی نمایان شود: در این قسمت می‌توانید تعیین کنید که یک دیدگاه چه زمانی می‌تواند در سایت شما قرار بگیرد. با انتخاب گزینه اول می‌توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید و با انتخاب گزینه دوم نیز اگر کاربری یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد دیدگاه های دیگر او به طور خودکار پذیرفته خواهد شد.
  5. بررسی دیدگاه: در این قسمت قادر خواهید بود که دیدگاه‌های اسپم(جفنگ) را به طور خودکار محدود نمایید و فیلترهایی را برای بررسی بهتر نظرات کاربران اعمال کنید.
  6. نیم‌رخ‌ها: در این بخش باید تنظیمات مربوط به عکس کاربران را هنگام قرار دادن دیدگاهشان تعیین نمایید.

شخصی سازی ایجاد دیدگاه در نوشته یا برگه

برای اینکار ابتدا وارد برگه یا نوشته شده و دکمه تنظیمات در قسمت بالای صفحه را بزنید و گزینه کفت و گو را تیک بزنید و سپس در پایین صفحه در جعبه ایجاد شده گفت گو میتوانید با گذاشتن یا برداشتن تیک ها اجازه انتشار دیدگاه را برای آن نوشته یا برگه بدهید .

مدیریت نظرات

و در انتها برای مدیریت یا پاسخ به دیدگاه های مورد نظرتان میتوانید در پیشخوان سایتتان به قسمت دیدگاه ها رفته و تمامی دیدگاه های ثبت شده در سایتتان را مشاهده نمایید .

 

 

 

 

 

 

 

instagram

نویسنده : ناصر ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *