اینستاگرام

فرهنگ اینستاگرام

فرهنگ اینستاگرام

در این مقاله تصمیم بر این داریم که درباره فرهنگ اینستاگرام شمارو بیشتر آشنا کنیم در هر جایی نیاز هست که در ابتدا با فرهنگ آن آشنا بشیم تا بتوانیم فعالیتمان را به درستی انجام دهیم .

خب چی هست ؟

عنوان این مقاله به این معنی میباشد که ما باید بدانیم مخاطبین برای چه چیزی از اینستاگرام استفاده میکنند تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن به آنان خدمت رسانی نماییم .

به طور مثال میتوانیم بگویم وقتی بدانیم مخاطبمان چه چیزی نیاز دارد قطعا با تولید محتوایی در همین راستا میتوانیم مخاطبمان را جذب نماییم و به اجتماع خودمان اضافه نماییم .

همچنین در کنار آن میتوانیم کسب و کار خودمان را رشد دهیم و با تکنیک های مناسب محصولاتمان را به فروش برسانیم .

چجوری بفهمیم مخاطبمون چی میخواد ؟

خب این میتونه سوال خوبی باشه که احتمالا به ذهن خیلی از شماها بیاد بهتره اینجوری و به طور کوتاه پاسخ بدیم که مخاطب تنها برای سرگرمی به اینستاگرام و ذره بین مراجعه میکند پس ما اگر بخواهیم به صورت خیلی فنی درباره تخصصمون مطالبی ارائه کنیم قطعا از جذابیت خیلی کمی برخوردار هست و درصد مشاهده و جذب فالوور شما خیلی کمتر خواهد بود .

باید محتوایی را ارائه بدهیم که مخاطب رو خوشحال کنی پس ارائه موارد فنی کنار گذاشته شود و موارد فنیتون و با بیانی کاملا راحت و به گونه ای دیگر عنوان کنید تا بتونه دغدغه اون مخاطب و کم کنه ….

به طور مثال :

اگه فروشنده لبتاب هستید , برای محتوای معرفی یک لبتاب از مطالب تخصصی که مثلا این سیستم سی پی یو فلان داره و . . . احتمالا برای خیلی ها این مطالب مبهم باشه و محتوای شما جذبش نکنه …

ولی خب همین محتوا رو میتونید اینگونه تولید کنید :

میتونید بگید مثلا این سیستم سرعت فوق العاده ای داره دوبرابر سریعتر کارهاتون و انجام بدین , وقت آزادتون و دوبرابر بیشتر کنید و خیلی از موارد دیگه که میتونه دغدغه مخاطب شما باشه .

ببینید همین تغییر محتوا چقدر جذاب بود پس این نکته رو حتما در تولید محتوایتان رعایت نمایید مطمین باشید نتایج فوق العاده ای خواهید گرفت .

 

ما تو پیج اینستاگراممون کلی آموزش رایگان در اختیارتون قرار دادیم

اگه با من تو سایتم و اینستاگرامم همراه باشی و موارد را بدرستی انجام میدی

بهت قول میدم به درآمد های خوبی برسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *