آموزش

فیلتر کردن محصولات وردپرس

فیلتر کردن محصولات وردپرس

آیا تمایل دارید بازدید کننده سایتتان هر بار که از سایت ووکامرسی شما بازدید میکند خرید موفقیت آمیزی داشته باشد ؟ افزودن بهترین پلاگین فیلتر محصولات در فروشگاه ووکامرس شما میتواند بازدید کنندگان را به خرید محصول ترغیب کند . بیشتر اوقات خریداران در یک وب سایت تجارت الکترونیکی وارد شده و دسته خاصی را جستجو میکنند صدها محصول محتلف را بازبینی کرده و در نهایت وب سایت را بدون خرید چیزی ترک میکنند .

کاربران به دلیل وجود محصولات مختلف گیج شده و وقت خود را برای یافتن محصول مورد نظر هدر میدهند و قدرت جادویی فیلتر را فراموش میکنند .

شما به عنوان مالک فروشگاه آنلاین همیشه باید راه حلی رائه دهید که بازدید کنندان بتوانند محصول خود را پیدا کرده و روند خرید را با موفقیت انجام دهند افزودن یک پلاگین فیلتر کردن محصولات وردپرس پیدا کردن محصول را برای کاربران سایت آسان میکند .

معرفی افزونه YITH Woocommerce Ajax Product Filter

YITH WooCommerce Ajax Product Filter یک افزونه‌ی قدرتمند ووکامرسی به منظور فیلتر کردن محصولات فروشگاه به صورت ایجکسی می‌باشد. این پلاگین فیلتر محصولات به شما امکان می‌دهد که از میان رنگ، برچسب، لیست و موارد دیگر، فیلتر مورد نظر خود را اعمال کرده و آن محصولات خاص را که متناسب با نیازهای شما هستند را به نمایش درآورید. این افزونه به مشتریان در یافتن آنچه واقعاً می‌خواهند بسیار کمک خواهد کرد.

پلاگین فیلتر محصولات

از آنجایی که تجارت الکترونیک از بهترین موارد برای ارائه خدمات به مشتری با صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتریانمان میباشد با شروع رشد فروشگاه ووکامرس و افزودن محصولات بیشتر باید نحوه نمایش محصولات موجود در فروشگاه را نیز برای راحتی دسترسی کاربران به روز رسانی نمایید .

اضافه کردن گزینه ای با عنوان فیلتر کردن محصولات میتواند راه گشا باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده : ناصر ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *