آموزش

مدیریت دیدگاه وردپرس

مدیریت دیدگاه وردپرس

در این مقاله میخواهیم به شما عزیزان نحوه مدیریت دیدگاه وردپرس را به صورت کامل آموزش دهیم از همین رو خواهشمندیم تا پایان متن مارا همراهی نمایید .

یکی از مزیت هایی که ورپرس آن را  در بر دارد وجود مدیریت دیگاه میباشد که به راحتی میتوانید آن را مدیریت نمایید و از قابلیت فوق العاده آن بهره مند شوید .

دیدگاه چیست ؟

همانطور که از معنی کلمه مشخص میباشد دیدگاه به معنی نظر مخاطب میباشد که درباره مقاله یا پست ما اقدام به منتظر کرد آن مینماید .

مدیریت دیدگاه

یکی از موارد و مزیت هایی که وردپرس دارد مدیریت دیدگاه میباشد از همین رو برای کار با آن ابتدا وارد پنل مدیریت خود شوید سپس همانند تصویر زیر گزینه دیدگاه‌ها را کلیک نمایید :

مدیریت دیدگاه وردپرس

 

بعد از کلیک کردن بر روی گزینه مورد نظر وارد صفحه میشوید در آن قسمت میتوانید تمام موارد را مدیریت کنید

به طور مثال :

دیدگاه های وارد شده

دیدگاه هایی که مورد قبول نیستند

و موارد دیگر

میتوانید دیدگاههای جدیدتان را مدیریت نمایید و آن ها را ویرایش نمایید و یا در صورتیکه دیدگاه نامناسب بود آن را به زباله دان بفرستید و البته یکی از مواردی که میتواند خیلی کمک کند این است که در قسمتی میتوانید اواع دیدگاه ها را مدیریت کنید و دیدگاههای نامناسب را بدون نمایش به شما به حالت دیدگاه نماناسب ببرد .

در ادامه آموزش نحوه مدیریت سیاه نامه هارا به شما خواهیم گفت :

مدیریت دیدگاه وردپرس

 

شما قبل از ارسال مقاله یا پست خود میتوانید مشخص نمایید آیا این مقاله دیدگاه داشته باشد یا خیر برای اینکار میتوانید همانند تصویر زیر در انتهای صفحه ای که میخواهید نوشته ای را اضافه نمایید همانند تصویر زیر دیدگاه را بپذیرید یا با برداشتن تیک آن دیدگاه ها را در آن پست ببندید .

مدیریت دیدگاه وردپرس

 

برای مدیریت سیاه نامه ها یا کلماتی که میخواهید اگر کاربری آن را در دیدگاه تایپ کرد نمایش داده نشود یا به زباله دان برود باید به قسمت تنظیمات و در زیر شاخه گفت و گو بروید  و در آنجا کلمات مورد نظرتان را تایپ نمایید .

 

کلی آموزش رایگان و پولساز را

در اینستاگرام ما دنبال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *