آموزش - می 15, 2020

مشخصات یک سایت معتبر

مشخصات یک سایت معتبر

مشخصات یک سایت معتبر

امروزه با توجه به این که اکثر مردم از اینترنت برای موارد روزانه خود استفاده مینمایند داشتن یک سایت خوب از اهمیت بالایی برخوردار میباشد از همین رو در این مقاله تصمیم به توضیحی درباره مشخصات یک سایت معتبر میپردازیم .

باتوجه به اینکه مردم همه روزه برای کارهای مهم و حتی غیر مهم در مواردی به اینترنت مراجعه می‌کنند برای سرگرمی یا حتی دریافت آموزش و خرید محصول زمانیاز روز خود را درون اینترنت مصرف مینمایند از همین رو مواردی بسیار اهمیت دارد تا ما بتوانیم برای اینکه افراد از سایت ما بازدید کنند را رعایت نماییم تا با وارد شدن کاربران به سایت بتوانند به راحتی به موارد مورد نظر خود دست پیدا کنند و به نوعی میتوان گفت درون سایت احساس خوبی به آن ها دست بدهد .

پس میتوان گفت اولین موردی که هر کاربری با مراجعه به سایت ما به آن توجه میکند ظاهر آن میباشد که هرچه ظاهر بهتر باشد کاربران زمان بیشتری را در سایت ما سپری خواهند نمود .

همانطور که میدانیم کاربران تلفن همراه یا تبلت یا لبتاب سایت ها را بازدید میکنند پس به نوعی گرافیک سایت باید به گونه ای باشد که در تمام این سیستم ها به خوبی نمایش داده شود .

در ادامه با ما همراه باشید تا مشخصات یک سایت معتبر را برای شما ارائه دهیم .

مشخصات یک سایت معتبر

 

امنیت

امنیت در دنیای اینترنت از اهمیت خیلی بیشتری برخوردار هست به خصوص در فروشگاه های اینترنتی که کاربران برای خرید به سایتی مراجعه میکنند باید سایت دارای امنیت بالایی برخوردار باشد تا کاربران از با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند .

و همچنین در کنار امنیتی که برای کاربر فراهم میاوریم امنیت سایت نیز باید بالا باشد تا فعالیت هایی که برای سایت انجام میدهیم با قدرت صورت بپذیرد و به مشکلی برخورد نکند .

استفاده از گواهینامه SSL (پروتکل امنیتی https) بر روی آدرس‌های وبسایت می‌باشد. با استفاده از این پروتکل تبادل اطلاعات بین کاربر و سرور بصورت کد انجام شده و امنیت اطلاعات کاربران بسیار افزایش می‌یابد.

محتوا

ایجاد محتوا یکی از مواردی هست که از اهمیت بالایی برخوردار هست تا کاربرانی هدفمند به سایت ما مراجعه نمایند پس برای انجام آن باید زمان و دقت زیادی بگزاریم  به هیچ عنوان از محتوا کپی استفاده نکنیم چرا که قطعا تاثیر منفی بر سایت خواهد گذاشت .

داشتن نظم در ایجاد محتوا اهمیت بسیار بالایی دارد و سعی کنید در بازه های زمانی مشخصی این کار را انجام دهید .

سرعت اجرا

از مواردی که میتواند موثر باشد در بهتر شدن بهبود سایت سرعت اجرا میباشد چرا که هنگام مراجعه کاربران به سایت باعث میشود سریعتر مطالب برای آن ها اجرا شده و در زمان آن ها صرفه جویی میشود و به راحتی در زمان کم میتوانند به محتوای مورد نظر خودشان دست پیدا نمایند .

آپتایم بودن (فعالیت دائمی)

به معنی به روز بودن و فعالیت دائمی شبانه روز میباشد

همانطور که مشخص است فعالیت سایت به صورت ۲۴ ساعت روز و ۷ روزه هفته میباشد و لحظه ای تعطیلی درون آن معنا ندارد و در تمام لحظات قادر به ارائه خدمات و فروش محصولات به کاربران میباشد پس قطع بودن سایت تاثیر منفی خواهد داشت و حتی باعث از بین رفتن تعدادی از مشتریانمان میشود .

سئو

منظور از سئو سایت یعنی بهینه سازی موتورهای جستجو میباشد .

این عاملباعث میشود که کاربران بیشتری به سایت ما مراجعه نمایند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست پس بکار بردن سئو قدرتمند و استفاده مناسب از کلمات کلیدی بسیار اهمیت دارد تا بتوانیم به نتایج مطلوبی دست پیدا نماییم .

هاست مناسب

همانطور که در مقاله قبلی درباره ارور ۵۰۸ توضیح دادیم داشتن هاست نسبت به تقاضای ما از سایت و کاربرانمان از اهمیت بالایی برخوردار میباشد البته خدمات گرفتن از سایت هایی که خدمت رسانی بهتری دارند بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که در موارد ایجاد مشکل برای هاستتان میتوانید در کمترین زمان ممکن راهنمایی را دریافت نمایید و مشکل را حل نمایید .

ما را در اینستاکرام دنبال نمایید

کلی آموزش رایگان براتون قرار دادیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید

کاربردهای پرده سبز