طراحی سایت

چرا وردپرس ؟

چرا وردپرس ؟

مشکلات امنیتی سریعا پاسخگویی می‌شود
می‌توان گفت چرا وردپرس نسبت به باقی سایت‌سازها بهتر است .
در حالی که مشکلات امنیتی آنلاین هر روز به مسئله بزرگتری تبدیل می‌شوند , این باعث دلگرمی است که اعضای تیم وردپرس بسیار سریع و به موقع نسبت به مسائل امنیتی جدید و کشف شده اقداماتی انجام می‌دهند.

چرا وردپرس

seo مناسب

چه چیزی که امروزه برای قالب وبمسترها و به قوی ساکنان اینترنت اهمیت پیدا کرده است , بحث سئو می‌باشد. در حال حاضر امکانات موجود WORDPRESS از زمره پیشگامان SEARCH ENGINES FRIENDLY  می‌باشد , ضمن آنکه پلاگین‌هایی نیز در این رابطه در وردپرس تعبیه شده‌اند که قدرت کار را تا میزان چشم‌گیری افزایش داده است .

استفاده راحت

شاید بر هیچ کسی پوشیده نباشد , امکانات فوق العاده همیشه در کنار کاربری راحت کامل می‌شود , پس شاید پیش از هر چیزی داشتن یک محیط کاربر پسند بسیار مهم و ضروری باشد .
این سیستم مدیریت محتوا چنان ساخته شده است که هم برای تازه کاران بسیار شیرین و دلچسب است و هم برای آن دسته از پیشکسوتان یا به قولی Proffessional که عمری را در این را بوده‌اند . شاید موضوعی که به این بحث کمک کرده است , چیدمان جالب و همچنین استفاده از فناوری‌های به روز مانند ajax و … است و مورد دیگر , انجام اغلب کارها در کمترین زمان و گاهی با یک کلیک مانند بروز رسانی سایت .

قابلیت دیدگاه‌ها

1-امکان بستن دیدگاه‌ها در پست‌های قدیمی
گاهی لازم است , تا تمرکز خود را بر روی دیدگاه‌های پست‌های جدید بگذارید و نیازی نمی‌بینید تا دیگر به پست‌های قدیمی جوابی داده شود .

2-صفحه‌دار کردن دیدگاه‌ها
در برخی ازموارد چنان دیدگاه‌ها افزایش پیدا می‌کند که مطالعه آن‌ها برای مدیران و کاربران بسیار دشوار می‌شود از همین رو می‌توان دیدگاه‌ها در چندین صفحه مشاهده نمود .

3-امکان پاسخ‌دهی به دیدگاه‌ها
این امکان را می‌دهد تا به راحتی پاسخ کاربران را در همان صفحه داد و بسیار کاربرپسند و عالی در امر مدیریت سایت برای مدیران می‌باشد.

چرا وردپرس

قالب‌ها و افزونه‌ها

1-نصب افزونه با یک کلیک

2-مرور افزونه‌ها

3-بروزرسانی هسته وردپرس با یک کلیک

4-امکان ایجاد پست ثابت (سنجاق کردن)

5-مطلع شدن راحت از بروزرسانی‌ها

 

1 دیدگاه در “چرا وردپرس ؟

  1. sina گفت:

    ba tashakor az zahamateton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *