آموزش - جولای 13, 2019

چگونه وارد سایت شویم ؟

چگونه وارد سایت شویم

چگونه وارد سایت شویم ؟

در این مطلب قصد آموزش وارد شدن به یک وب‌سایت را توسط دوستانی که به تازگی از اینترنت استفاده می‌کنند و میخواهند بدانند چگونه وارد یک سایت شویم .
برای وارد شدن آسان به یک سایت تنها کافیست مرورگر خود را باز کرده سپس به دنبال نواری که در قسمت بالای مرورگر شما قرار دارد بگردید و در آن قسمت نام وب‌سایت خود را به درستی وارد نمایید و سپس دکمه وارد شدن یا علامت کنار نوار مرورگر را زده تا وارد سایت شده و در ادامه همین پست به صورت تصویری مراحل چگونه وارد سایت شویم را بخوانید .

نوار مرورگر

ابتدا مرورگر خود را باز کرده و سپس به دنبال نواری که در بالای آن قرار دارد بگردید و همانند تصویر زیر قسمت ۱ نوار می‌باشد و در آن قسمت آدرس سایت مورد نظر خود را  به درستی وارد نمایید و بعد از آن دکمه ENTER روی کیبورد یا دکمه GO یا همانند قسمت ۲ در عکس را بزنید تا وارد سایت مورد نظرتان شوید .

چگونه وارد سایت شویم

دقت کنید

دقت کنید که هنگام باز کردن مرورگر در قسمت نوارجستجو که معمولا توسط لوگوی (گوگل , بینگ و … ) نمایش داده می‌شود آدرس را وارد نکنید.
البته این روش غلط نمی‌باشد بلکه تنها مسیر دستیابی به سایت شما را طولانی‌تر می‌کند .
به طوری که با وارد کردن در آن قسمت و جستجو کردن آن در قسمت بعدی جستجوهایی مرتبط با آن را برای شما نشان می‌دهد و با کلیک کردن گزینه اول جستجو می‌توانید سایت مورد نظرتان را مشاهده نمایید .

وارد کردن آدرس جدید

برای وارد  کردن آدرس جدید در قسمت سفید نوار کلیک کرده و دکمه BACKSPACE روی صفحه کلید خورد را زده تا نام‌های قبل را پاک کرده و هنگامی که یک خط عمودی در ابتدای نوار که به صورت چشمک‌زن مشاهده کردید شما می‌توانید آدرس جدید را وارد کرده یا با وارد  کردن یک حرف جستجوهای قبلی شما ظاهر شوند .

انواع مرورگرها

مرورگرهای متفاوتی برای کامپیوتر و موبایل موجود است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم ( موزیلافایرفاکس , گوگل چروم , اوپرا و … )

 

 

اطلاعات اضافی

شما می‌توانید سایت‌های مورد علاقه بنده که آن‌ها را مطالعه می‌کنم را در عکس مشاهده کنید یا آن‌ها را با کلیک کردن بر روی نام آن‌ها مشاهده نمایید :

  1. شرکت هلدینگ زندگی رنگی
  2. همیار وردپرس
  3. ژاکت
  4. علی حاجی محمدی
  5. متمم
  6. دریبل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید

کاربردهای پرده سبز