آموزش

چگونه یک ولاگر شویم ؟

چگونه یک ولاگر شویم ؟

در پست قبلی درباره اینکه ولاگ و ولاگر به چه کسی گفته میشود صحبت کردیم و در صورت تمایل میتوانید این مقاله رو درباره ولاگر مطالعه نمایید , البته اینکه چگونه یک ولاگر شویم را در ادامه توضیح خواهیم داد .

با ما همراه باشید :

مواد لازم برای تبدیل شدن به یک ولاگر :

1- توانایی صحبت کردن جلو دوربین

یکی از مهمترن مواردی که میتوان به آن اشاره کرد این مورد هست و چرا که در بسیاری از موارد باید نقش خود را جلوی دوربین ایفا نمایید و اگر آموزشی هست یا موردی برای بررسی یا حتی استند آپ باشد پس میتوان آن یکی از موارد مهم دانست .

البته این را هم فراموش نکنیم که تمام افراد توانایی تبدیل شدن به یک ولاگر را دارند شاید با خودتان بگویید من نمیتونم جلو دوربین صحبت کنم یا اجرایی داشته باشم ولی مطمین باشید با تمرین و پشتکار خواهید توانست تا این کار را انجام دهید .

پس بدون اینکه لحظه ای تفکر کنید شروع به انجام دهید .

2 – دوربین فیلمبرداری

دوربین فیلم برداری هم از موارد مهمی میباشد چرا که یک ولاگر تنها کارش ساخت ویدیو هست و حتما استفاده از دوربین های حرفه ای نیاز نیست و برای فیلمبرداری میتوان از موبایل هم استفاده نمود و با توجه به پیشرفت تکنولوژی دوربین موبایل ها از قابلیت بیشتری برخوردار هستند .

میتوانید با گوشی خودتون ویدیو های حرفه ای درست کنید . مقاله ای درباره ابزاری هم برای تولید محتوا ویدیویی برای شما آماده کردیم که میتوانید آن را مطالعه نمایید و از آن استفاده نمایید .

3 – میکروفون

تولید ویدیو همانقدری ارزشمند خواهد بود که از کیفیت صدای خوبی برخوردار باشند پس استفاده از میکروفون بسیار ارزشمند هست تا محتوایی با کیفیت ارائه دهیم . البته در اینجا هم برای شروع شاید قادر به خرید و استفاده از میکروفون ها نباشید یک پیشنهاد خوبی دارم که میتونید با آن هم ویدیو های خوبی ایجاد نمایید .

از هندزفری میکروفون دار موبایلتان استفاده نمایید و کیفیت صدا و محتوای خودتان را احساس میکنید .

نتیجه گیری

با توضیحاتی که در بالا برای شما آوردیم نیاز به سرمابه اولیه اصلن احساس نمیشود و شما بدون سرمایه تنها با ابزار در اختیار خودتان اینکار را انجام دهید .

برای تبدیل شدن به یک ولاگر تنها کافیه که در زمینه ای تخصص داشته باشید .

به طور مثال آشپزی را مثال بزنیم که غذاهای با کیفیتی درست میکند حال این آشپز میتواند با آموزش با بررسی غذاها محتوای ویدیویی در اختیار کاربران قرار دهد و به راحتی تبدیل به یک ولاگر شود .

در این زمینه اینستاگرام کمک بسیار زیادی به ولاگرها کرده چرا که بهترین گزینه برای شروع یک کسب و کار با کیفیت در بستر وب میباشد .

چگونه یک ولاگر شویم

ما را در اینستاگرام دنبال نمایید

کلی »وزش رایگان براتون آماده کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *