اینستاگرام

کسب درآمد از لایو اینستاگرام

کسب درآمد از لایو اینستاگرام

در جامعه حال حاضر ارزش برگزاری کلاس ها و آموزش های آنلاین به شدت افزایش پیدا کرده است از همین رو در این مقاله میخواهیم به شما آموزش بدیم نحوه کسب درآمد از لایو اینستاگرام به چه صورت میباشد .

اینستاگرام چیست ؟

خب این رو که قطعا همه شما با آن آشنایی دارید یا اون رو در گوشی خودتان دارید یا درباره آن از دوستانتان شنیده اید و میدونید که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی میباشد که افراد میتوانند در سرتاسر جهان از هر نقطه ای فایل مورد نظرشان را به اشتراک بگذارند .

کاربردهای اینستاگرام

اینستاگرام یک پروژه میباشد که خیلی خوب در میان مردم محبوبیت پیدا کرده و پیشرفت بسیار فوق العاده ای داشته است به همین خاطر مدیران آن میدانند که برای بهتر بودن و پیدا کردن محبوبیت بیشتر نیاز هست که همه روزه بروزرسانی داشته باشند و ویژگی های جدیدی را ایجاد نمایند تا کاربرد آن بیشتر و بیشتر شود .

همین طور هم میباشد و ویژژگی هایی که همه روزه به آن اضافه میشود کاربردهای آن را افزایش میدهد و کاربران برای رسیدن به اهداف خودشان از ان استفاده میکنند .

چند نمونه از کاربردهای آن :

  • لایو
  • هشتگ
  • استوری
  • پست
  • ابزار استاتیک استوری
  • ابزار داینامیک استوری
  • و ….

خب حالا چجوری میتوانیم از طریق لایو اینستاگرام به درآمد دست پیدا نماییم ؟

در ابتدا توضیحی از لایو اینستاگرام برایتان قرار میدهیم , پخش زنده ای از هر پیج که صاحب پیج میتواند از طریق آن آموزش یا مناظر یا تجارب خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و افراد در لحظه میتوانند از ان استفاده نمایند و حتی این لایو میتواند ذخیره شود یا ذخیره نشود .

خب خب خب تا اینجا احتمالا اکثر این موارد را با اون آشنایی داشتید شاید با خودتان بگید خب من اگر قرار باشه در لایوم به درآمد دست پیدا کنم شاید چند تا از فالوور هام پرداخت نماییند و خیلی از عزیزان دیگه بدون پرداخت وارد لایو بشن و حق باقی از بین بره .

نکته همینجاست :

شما برای برگزاری لایو تنها در پیج خودتان اطلاع رسانی مینمایید .

لایو در پیج دیگر شما که در آن دنبال کننده ای ندارید و آن بسته میباشد برگزار خواهد شد و شما بعد از دریافت هزینه آدرس پیج را در اختیارشان قرار میدهید تا آن را در زمان و تاریخ مشخص بتوانید آن را اجرا نمایید .

 

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید .

صفحه اینستاگرام وب تک

را دنبال نمایید

 

 

 

 

 

نویسنده : ناصر ابراهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *