طراحی سایت

طراحی سایت پرطرفدار 1401

طراحی سایت پرطرفدار 1401

طراحی سایت پرطرفدار 1401

با توجه به برخی شرایط و همچنین ارتباط زیاد افراد با دنیای اینترنت اکثر طراحان سعی بر این دارند تا ارتباط مناسبی را با مخاطبان ایجاد نمایند از همین رو در ادامه طراحی سایت پرطرفدار 1401 را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بتوانید گزینه مناسبی را برای داشتن طراحی مناسب برای مخاطبینتون داشته باشید .

شکل ها , رنگ ها و حتی تصاویر عجیب و غریب میتواند حس خوبی را به مخاطب برساند و از همین رو طراحان از آن ها در تمام طراحی های خود استفاده میکنند و این ها همینطور باعث میشود انرژی مثبت بیشتری را میان کاربران منتقل نماید .

طراحی های محبوب

طراحی سایت پرطرفدار 1401

 

هیچ چیزی همانند یک تصویر خندان نمیواند خوشبینی و شادی را بیان کند راهی ساده برای این نوع طراحی استفاده از این تصاویر میباشد به عکاسی و چهره های جذاب توجه نمایید به نوعی که بتواند با مخاطب مجازی ارتباط مطلوب برقرار کند .

همانند وب سایت لگال سوپر که در تصویر کناری آمده است .

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت پرطرفدار 1401

 

به خاطر شرایط بیماری که در جهان طی چند سال وجود داشت افراد به انرژی مثبت و حال خوب نیاز دارند از همین رو طراحان به نکات ریز هم استفاده میکنند تا بتوانند از طریق آن جذب مخاطب بیشتری داشته باشند و از رنگ های شاد و حتی فونت ها و حروف مناسب استفاده میکنند تا بتواند انرژی مثبت را منتقل نماید .

همانند تصویر کناری که از فونت ها و حروف سبک و همینطور از رنگ های شاد و جذاب استفاده کرده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

صفحه اینستاگرام وب تک را دنبال نمایید

آموزش های مناسب را دریافت نمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *