دسته بندی نشده

جزئیات طراحی سایت

جزئیات طراحی سایت

یکی از اصلی‌ترین نکات مهم هر کسب و کاری در عصر حاضر طراحی سایت می‌باشد . روش طراحی سایت با یادگیری جزئیات طراحی سایت می‌تواند به خوبی به شما در توسعه کسب و کارتان کمک نماید .

به وسیله یک سایت می‌توانید به راحتی تمامی کار خود را به صورت شفاف , دقیق , روان و کامل برای مشتریان خود همانند یک پرزنتور ( ارائه دهنده ) حرفه‌ای تجارت خود را شرح دهید .

این پرزنتور شما یا همان سایت شما می‌تواند در طول شبانه روز و همچنین در یک لحظه به چندین هزارشخص یا مشتری شما به صورت کامل سوریس و خدمات برساند.

البته بسیاری از شرکت‌ها دارای فروشگاه اینترنتی هستند که می‌توان یک سایت فروشگاهی نیز طراحی نمود .

وب‌سایت

وبسایت یا تارنما یا وب‌گاه مجموعه‌ای از فایل‌های مختلف اعم از تصاویر، متون یا فایل‌های برنامه‌نویسی شده‌است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایل‌ها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند.

چگونگی طراحی

برای طراحی یک وب‌سایت راههای زیادی وجود دارد که نسبت به نیاز خود باید بهترین و مناسب‌ترین آن را انتخاب نمایید از همین رو تیم فناوری وب ( وب تک ) می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی نماید . طراحی سایت خود را به ما بسپارید .

تعرفه‌ها بسیار متفاوت و ارزان نسبت به نوع درخواست شما

[vc_row][vc_column][vc_hoverbox image=”3512″ primary_title=”دریافت مشاوره ” hover_title=”مشاوره 24 ساعته” el_width=”30″ use_custom_fonts_primary_title=”true”]برای درخواست راهنمایی و مشاوره همواره می‌توانید با شماره زیر در ارتباط باشید

09912501574

 

[/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row]

 

برای ثبت سفارش خود عدد 1 را به 09912501574 ارسال نمایید

طراحی سایت به همراه اپلیکیشن موبایل ( رایگان )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *